Hračky

Recenze a tipy na hračky pro holky a kluky. Aktuální online katalog hraček.

Barbie Mořská panna: „Mezi dětmi se panenka Barbie těší dlouhodobě velké oblibě a právě varianta této panenky Mořská panna trhá v poslední době prodejní rekordy nejen v českých e-shopech.“ „Cena panenky je něco kolem pětistovky, záleží ve kterém obchodě ji koupíte; originální panenka Barbie Mořská panna se ale dá sehnat i mnohem levněji, třeba za necelých 350 Kč.“ „Kromě filmu s Barbie, ve kterém se panenka Barbie představila v roli bájné mýtické postavy Mořské panny, existuje také hračka Barbie Mořská panna.“

Barbie Mořská panna

Hračky mívají někdy svůj předobraz v postavě z pohádky nebo filmovém hrdinovi. Občas tomu bývá ale i naopak, že podle hračky je vyroben film. Tento případ platí také pro panenku Barbie od firmy Mattel. Panenka Barbie Mořská panna je animovaná pohádka a zároveň i hračka, figurka z této pohádky.

Hračka Barbie Mořská panna

Kromě filmu s Barbie, ve kterém se panenka Barbie představila v roli bájné mýtické postavy Mořské panny, existuje také hračka Barbie Mořská panna. Mezi dětmi se panenka Barbie těší dlouhodobě velké oblibě a právě varianta této panenky Mořská panna trhá v poslední době prodejní rekordy nejen v českých e-shopech.

Na otázku, proč tomu tak je, je velmi snadná odpověď. Blíží se Vánoce a rodiče už začali nakupovat dárky pro své dcerky (doporučeno pro děti 3+ let). A panenka Barbie Mořská panna splňuje všechny předpoklady výborného dárku, který každá dívka přijme s obrovským nadšením.

Barbie Mořská panna totiž není jen obyčejná panenka. Vyniká několika vlastnostmi, pro které tuto panenku budou děti milovat. Kromě toho, že je opravdu krásná, je panenka voděodolná, takže dítě si ji může vzít s sebou do vany. Koupání bude zase o dost radostnější a plné zábavy! Dále rybí ploutev, která tvoří spodní část trupu Barbie Mořské panny, tak jako u každé opravdové mořské panny, dokonce svítí, stačí stlačit náhrdelník. Pod vodou se Barbině mění barva vlasů a objevuje se tetování.

Cena panenky je něco kolem pětistovky, záleží ve kterém obchodě ji koupíte; originální panenka Barbie Mořská panna se ale dá sehnat i mnohem levněji, třeba za necelých 350 Kč. Přitom ještě nedávno se tato panenka prodávala za cenu skoro dvojnásobnou a navíc byla docela těžko k sehnání.

Myslím, že tato panenka může být výborným tipem na dárek pro letošní Vánoce.

Film Barbie Příběh mořské panny

Film se jmenuje Barbie: Příběh mořské panny. Děj pohádky nejen pro holčičky a holky, ale i pro jejich maminky se odehrává pod mořskou hladinou. Panenka Barbie, která tentokrát vystupuje pod jménem Merliah, je surfařskou šampiónkou z Malibu. Jenže ze zdánlivě běžné dívky se vyklube pravá a nefalšovaná mořská panna. A tak se děti spolu s Merliah a delfínem Zumou vydávají na podmořské dobrodružství. Krásná, moderně animovaná pohádka trvá přes hodinu a zazní v ní také hezké písničky.

A pokud přeci jen dáváte přednost klasice, tedy Malé mořské víle od Hanse Christiana Andersena, doporučuji k panence přibalit také tuto krásnou knížku pohádek.

28. 10. 2012 | Michaela Novotoná

Diskuze