Hračky

Recenze a tipy na hračky pro holky a kluky. Aktuální online katalog hraček.

Hračky Bob a Bobek: „Figurky králíků z pohádky Bob a Bobek ocení každé dítě, které si zalíbilo tento animovaný seriál a ve kterém se například právě také zapálila vášeň pro kouzla.“ „Slavní králíci Bob a Bobek nemohou být výjimkou, vždyť kreslený seriál pro děti Bob a Bobek Králíci z klobouku zná každý z televize z pořadu Večerníček.“ „My si dnes představíme několik hraček, které jsou inspirovány pohádkou Bob a Bobek Králíci z klobouku, a které zároveň něčím předčí ty ostatní.“

Hračky Bob a Bobek

Každá úspěšná pohádka a každá oblíbená postavička, kterou děti znají z filmového plátna nebo televize, se často objeví v obchodech jako hračka pro děti. Jde o tzv. licenční hračky. Slavní králíci Bob a Bobek nemohou být výjimkou, vždyť kreslený seriál pro děti Bob a Bobek Králíci z klobouku zná každý z televize z pořadu Večerníček. Králíky vymyslel a stvořil výtvarník Vladimír Jiránek.

Na trhu můžeme najít postavičky Boba a Bobka v plyšové podobě nebo třeba figurky z pryže, existují také různé přívěsky na klíče, pomůcky pro děti do školy, nálepky, oblečení atd. My si dnes představíme několik hraček, které jsou inspirovány pohádkou Bob a Bobek Králíci z klobouku, a které zároveň něčím předčí ty ostatní.

Maňásci Bob a Bobek

Z Moravské Ústředny Brno pocházejí prstoví maňásci Bob a Bobek. Dítě si může králíka nasadit na prst a hrát prstové maňáskové divadlo. Výška figurky je cca 20 cm. Zpracování hračky je na dobré úrovni. Loutky přímo vybízejí zahrát si divadlo.

Mikro Hračky Plyšový Bob, 50cm Stojící
Mikro Hračky Bob 25cm A Bobek 20cm Plyšoví S Kloboukem
Mikro Hračky Bobek Plyšový 40cm Stojící
Bobek plyšový 40cm stojící 0m+
Dino Kostky Kubus Pohádky 6ks
Dino Bob a Bobek Domino

Plyšáci Bob a Bobek

Stejný výrobce jako u předchozí hračky (MÚ Brno) vyrábí i plyšáky králíků Boba a Bobka. Plyšové postavičky Bob a Bobek jsou vysoké cca 42 cm. Jsou hebounké, mírně vycpané, prostě tak akorát na mazlení.

Mluvící figurky Bob a Bobek

Moderní plyšové figurky králíku Bob a Bobek disponují elektronickou součástí, která zajišťuje, že králíci umí mluvit, samozřejmě česky. Po stisknutí knoflíku na břiše se ozve nezaměnitelný hlas vypravěče pohádky o Králicích z klobouku Josefa Dvořáka. Bob začne odříkávat nezapomenutelnou hlášku: "Vstávat, vstávat a cvičit. Ale proč? Protože je ráno. Jenže já mám ještě noc."

Figurky Bob a Bobek i s kloboukem kouzelníka Pokustóna

A konečně ke stálicím mezi hračkami s tematikou králíků Boba a Bobka patří kouzelnické sady kouzelníka Pokustóna.

Hračka od Mikro Trading Králicí z klobouku Bob a Bobek obsahuje oba králíky a kouzelnický klobouk. Hračka je vyrobena z plastu. Platový králík Bob měří 10,5 cm a menší Bobek má 9 cm. Jde tedy o menší figurky, tak akorát do dětské ručičky.

Figurky králíků z pohádky Bob a Bobek ocení každé dítě, které si zalíbilo tento animovaný seriál a ve kterém se například právě také zapálila vášeň pro kouzla. Až se vaše milovaná ratolest bude chtít naučit vytáhnout králíka z klobouku, nebudete muset spěchat do zverimexu pro živé zvířátko a zároveň doufat, že dítko to kouzlení neopustí stejně rychle, jako předchozí záliba.

Tak vstávat a kouzlit!

25. 10. 2012 | Jakub Dokoupil

Diskuze