Hračky

Recenze a tipy na hračky pro holky a kluky. Aktuální online katalog hraček.

Lego Ninjago: „Spíše to jsou pohádky pro kluky, než pro holky, protože v sérii Lego Ninjago nejde o žádné milé švitořivé klábosení, jaké známe z pohádky Můj malý Pony nebo Barbie, jejichž předobrazem jsou také oblíbené hračky.“ „Lego Ninjago je právě takovým animovaným filmem pro děti, který vznikl na motivy oblíbené hračky.“ „Lego Ninjago - to jsou silní a brutální nindžové a monstra, která mezi sebou nemilosrdně válčí.“

Lego Ninjago

Série stavebnic Lego Ninjago možná znáte ze stejnojmenného animovaného seriálu pro děti, který tuto edici stavebnice značky Lego doprovází. Kromě televizního seriálu existuje ale také počítačové hry na motivy této stavebnice, komiksy a krátké bohatě ilustrované knihy. Nejlepší ze všech těchto produktů jsou ale samozřejmě skutečné kostičky Lega.

Stavebnici Lego samou o sobě není potřeba představovat. Kostičky Lega zná důvěrně každé dítě. Lego rozvíjí v dětech kreativitu. Na další série a typy kostiček lego se podívejte přímo do katalogu Lego.

Série Lego Ninjago obsahuje celou řadu postaviček. Čtyři hlavní, tedy základní ninjové se jmenují Kai, Jay, Cole a Zane. Kromě nich se ale dají dokoupit i další figurky, dokonce i svítící Ninjago panáčky.

Lego Ninjago 70641 Nindža Nightcrawler
Lego Ninjago 71019 Movie Minifigurka
LEGO NINJAGO 70668 Jayův bouřkový štít
LEGO Ninjago 70641 Nindža Nightcrawler
Lego Ninjago 70641 Nindža Nightcrawler
Lego Ninjago 70640 S.O.G. Základna
Lego Ninjago 70652 Stormbringer
LEGO Ninjago 70668 Jayův bouřkový štít

Stavebnice Lego Ninjago se vyrábí v mnoha setech, existuje jich už přes stovku.

Viděl jsem tě ve snech příteli a v tom posledním jsi mi přinesl štěstí...

Lego zná každý. Je to stavebnice, se kterou si hrají hlavně kluci. Ale existuje ale také speciální Lego pro holky. Existuje také Legoland, což je město postavená s kostiček Lega. Existují počítačové hry s tématikou stavebnice Lego.

A existují také filmy, ve kterém vystupují postavičky z Lega.

Animovaná "pohádka" Lego Ninjago

Lego Ninjago je právě takovým animovaným filmem pro děti, který vznikl na motivy oblíbené hračky. Spíše to jsou pohádky pro kluky, než pro holky, protože v sérii Lego Ninjago nejde o žádné milé švitořivé klábosení, jaké známe z pohádky Můj malý Pony nebo Barbie, jejichž předobrazem jsou také oblíbené hračky.

Lego Ninjago - to jsou silní a brutální nindžové a monstra, která mezi sebou nemilosrdně válčí. Žádné postavičky pro holky!

Stavebnice Lego Ninjago Masters of Spinjitzu

Stavebnice Lego Ninjago Masters of Spinjitzu je jedna z tematických řad stavebnice Lego, vyrábí se od roku 2011. Vychází ze starší série stavebnic Lego Ninja. Oproti ní navíc obsahuje armádu kostlivců (Skeleton Army) a Kamennou armádu (Stone army). Kromě postaviček nabízí také zábavu s různými dopravními prostředky.

Hlavní postavy a charaktery Lego Ninjago

Kai - červený nindža. Pán ohně. Bojuje měčem.
Jay - modrý nindža. Pán světla. Záleží mu na tom, jak vypadá. Má smysl pro humor a bojuje nunčaky.
Cole - černý nindža. Pán planety Země. Vedoucí týmu. Jeho zbraní jsou kosy.
Zane - bílý nindža. Pán ledu.Velmi chytrý bojovník, jehož zbraní jsou hvězdice.
Nya - sestra červeného nindži Kaia. Její zbraní jsou dýky.

21. 03. 2017 | Jakub Dokoupil

Diskuze