Hračky

Recenze a tipy na hračky pro holky a kluky. Aktuální online katalog hraček.

Panenky Barbie: „Existuje nepřeberné množství různých doplňků a oblečků pro panenky Barbie a dokonce i celé kompletní sety s panenkou Barbie, které dítěti zprostředkují vždy nové zážitky.“ „Není se také co divit, vždyť postava Barbie existuje už od půlky minulého století a za tu dobu firma Mattel, která Barbie vyrábí, už stihla uvést na trh spousty běžných, ale také neuvěřitelných věcí z okouzlujícího světa Barbie panenek.“ „Zkrátka ohromující úspěch této obdivuhodné panenky nevyvěrá pouze z její krásy a skvělého charakteru, kterým Barbie oplývá.“

Inspirujte se tipy a recenzemi: Barbie Mořská panna od Mattel.

Panenky Barbie

Je zbytečné ji představovat. Důvěrně ji zná každá holka. Denně si s ní hraje, v jejím dokonale krásném světě s ní holčičky prožívají spousty dobrodružství. Každé děvče po ní od malička touží a většinou ji také vlastní. Alespoň jednu. Častěji ale celou sbírku, celou kolekci s nejrůznějšími doplňky a v nejrůznějším oblečení, převlecích a perfektních šatičkách. Panenka Barbie je jednou z vůbec nejznámějších panenek, není-li vůbec tou nejslavnější a nejoblíbenější panenkou na celém světě.

Blonďatá kráska z plastu má hezkou tvářičku a podmanivý úsměv. Panenka Barbie se pyšní dokonalou postavou, je štíhlá a její tělesné proporce a křivky jsou jedním slovem perfektní. Takto vypadat je tajným snem snad každé ženy. Ovšem za tyto dokonalé až vlastně nerealistické tělesné proporce bývá někdy panenka Barbie naopak kritizována. Jenže sny jsou od toho, aby se snily, nebo ne? Bez ideálů by svět nikdy nemohl dosáhnout takové krásy, jaké dosahuje v dětských hrách. Navíc panenka Bárbí si srdce dívek nezískala jen díky svým ladným tělesným křivkám. Dominují také její bezvadné charakterové vlastnosti. Barbie je přátelská, srdečná, soucitná, veselá, zvídavá, ostatním pomáhá, ráda zkouší nové věci a ve všem se snaží být úspěšná. A většinou se jí to daří. Ctnost všech cností.

Mattel Barbie Vaření A Pečení Pizza Herní Set S Panenkou
Mattel Barbie Panenka S Koňem
Barbie Miminko a doplňky blonďaté vlasy
Mattel Barbie Doplňky FHP69 FHP72 Koláč
Mattel Barbie Úžasné narozeniny
Mattel Barbie Vaření a pečení Pizza s panenkou
Mattel Barbie Vysoká Dlouhovláska Blondýnka
Barbie panenka s koněm
Mattel Barbie dům
Mattel Barbie Sukně Tygrovaná FPH28
Mattel Barbie Hello Kitty Tématické oblečky FLP43
Mattel Barbie Hello Kitty Tématické oblečky FLP42
Mattel Barbie Mini panenka modré kalhoty FHV57
EP Line Šatičky pro panenky s doplňky černožlutý overal s černým páskem
Mattel Barbie Sukně světlá riflová
Mattel Barbie Sukně Červená FPH26
Mattel Barbie Hello Kitty Tématické oblečky FLP44
EP Line Šatičky pro panenky s doplňky modrý overal s puntíky
Mattel Barbie Hello Kitty Tématické oblečky FLP45
Mattel Barbie Sukně oranžový proužek
Mattel Barbie Herní doplňky FHY69
EP Line Šatičky pro panenky s doplňky černorůžové dlouhé
Mattel Barbie Sukně Puntíky FPH29
Mattel Barbie Sukně Kožená FPH27

Velká přidaná hodnota této hračky se skrývá také ve velkém množství módních doplňků, šatů a botiček. Úchvatná je rozmanitost věcí, které lze své Bárbince pořídit. Vedle různých nástrojů a pomůcek ze široké škály pracovních nebo vědeckých oborů potěší veliká nabídka sportovních náčiní a vybavení pro sport jako jsou kolečkové brusle, kůň nebo kolo. Za zmínku rozhodně stojí také fantastický nábytek do Barbie domečku, různé dopravní prostředky atd. Zkrátka ohromující úspěch této obdivuhodné panenky nevyvěrá pouze z její krásy a skvělého charakteru, kterým Barbie oplývá. Neméně důležité pro dlouhodobou oblíbenost této hračky mezi dětmi je množství herních prostředí a situací, které různé vydání (edice) Barbie nabízí. Proto hraní s panenkou Barbie snad nikdy neomrzí.

Dopňky pro Barbie

Existuje nepřeberné množství různých doplňků a oblečků pro panenky Barbie a dokonce i celé kompletní sety s panenkou Barbie, které dítěti zprostředkují vždy nové zážitky. Krásný domeček pro Barbie, vedle domu zaparkované růžové auto s otevřenou střechou, ve kterém se nádherná Bárbínka může projíždět se svým přítelem Kenem. Barbie na koni. Barbie jako lékařka. Barbie jako módní návrhářka... Je toho opravdu hodně. Není se také co divit, vždyť postava Barbie existuje už od půlky minulého století a za tu dobu firma Mattel, která Barbie vyrábí, už stihla uvést na trh spousty běžných, ale také neuvěřitelných věcí z okouzlujícího světa Barbie panenek.

02. 03. 2017 | Michaela Novotná

Diskuze