Hračky

Recenze a tipy na hračky pro holky a kluky. Aktuální online katalog hraček.

Panenky Monster High: „Oproti někdy trochu fádní a příliš dokonalé panence Barbie, kterou také vyrábí společnost Mattel, totiž panenky Monster High nabízejí dětem větší množství různých postav, se kterými se mohou snáze identifikovat a které hlavně neoplývají pouze a výhradně jen dobrými vlastnostmi, ale mají také své nešvary, nedokonalosti a chyby, což tyto postavy a panenky dělá mnohem živějšími, pravdivějšími a paradoxně také, i když se jedná o nadpřirozené bytosti, uvěřitelnějšími, než je Barbie.“ „Každá postava a potažmo i panenka Monster High má nejen své vlastní jméno a svůj nezaměnitelný vzhled, ale také celý osobnostní charakter čili povahové rysy.“ „V každém případě se panenky Monster High staly jednou z dalších úspěšných hraček z produkce hračkářského gigantu Mattel.“

Panenky Monster High

Nevšední, strašidelné, hrůzostrašné... a přece je holky zbožňují. Řeč je o panenkách Monster High. A když píšu „panenkách“, myslím tím opravdu panenkách v množném čísle, neboť panenek ze série Monster High je přes dvacet druhů. V každém případě se panenky Monster High staly jednou z dalších úspěšných hraček z produkce hračkářského gigantu Mattel.

Panenky Monster High jsou inspirované stejnojmennou sérií hrůzostrašných animovaných filmů a příběhů s hororovou atmosférou. Monster High je škola pro strašidla, upíry, vlkodlaky a další monstrózní bytosti. Hračky (tedy především každá jednotlivá panenka) na motivy tohoto kresleného seriálu jsou pak ztvárněním jednotlivých postav. Každá postava a potažmo i panenka Monster High má nejen své vlastní jméno a svůj nezaměnitelný vzhled, ale také celý osobnostní charakter čili povahové rysy.

Monster High Monstrózní rivalky Draculaura a Moanica
Mattel Monster High Sourorozenci 2 ks Family Clawdeen Wolf
Mattel Monster High Sourozenci 2 ks Family Lagoona
Monster High Freak Du Chic Honey
Monster High Spooktacular Popstar Ari Hauntington
Monster High Frankie Steinová v Monstrózním napětí
Monster High Dance the Fright Away transformující Frankie Stein
Monster High Netopýrka draculaura
Monster High Twyla s Monstrózními vlasy
Monster High Clawdeen Wolf s Monstrózními vlasy
Monster High Párty účes
Monster High Mořská Ghúlka Clawdeen Wolf
Monster High Mořský Ghúl Gil Webber
Monster High Mořská Ghúlka Catrine DeMew
Monster High Elektrizující Frankie Stein
Mattel Monster High Straškouzelná kámoška Twyla
Mattel Monster High Straškouzelná kámoška Cleo De Nile
Mattel Monster High Straškouzelná kámoška Toralei
Monster High Party Ghoulka Abbey Bominable
Monster High Party Ghoulka Rochelle Goyle
Monster High Party Ghoulka Venus McFlytrap
Monster High Cleo de Nile Vítej v Monster High
Monster High Clawdeen Wolf Vítej v Monster High
Monster High Lagoona Blue Vítej v Monster High

Panenky Monster High se prodávají již od roku 2010. Stále se však mezi dětmi a tedy především mezi holkami od tří do dvanácti let těší obrovské popularitě. Oproti někdy trochu fádní a příliš dokonalé panence Barbie, kterou také vyrábí společnost Mattel, totiž panenky Monster High nabízejí dětem větší množství různých postav, se kterými se mohou snáze identifikovat a které hlavně neoplývají pouze a výhradně jen dobrými vlastnostmi, ale mají také své nešvary, nedokonalosti a chyby, což tyto postavy a panenky dělá mnohem živějšími, pravdivějšími a paradoxně také, i když se jedná o nadpřirozené bytosti, uvěřitelnějšími, než je Barbie.

Obliba panenek Monster High je také silně podpořena řadou kreslených filmů s těmito postavami. Navíc nové filmy neustále vznikají.

28. 03. 2017 | Michaela Novotná

Diskuze