Hračky

Recenze a tipy na hračky pro holky a kluky. Aktuální online katalog hraček.

Panenky Moxie Girlz: „Malé kadeřnice se mohou na vlasech panenky Moxie Girlz doslova vyřádit a vyzkoušet i ty nejbláznivější účesy.“ „Panenky Moxie Girlz nejsou obyčejné běžné panenky, jsou to hračky, s kterýma si dítě opravdu vyhraje.“ „Představme si ještě kompletní sestavu panenek Moxie Girlz Hravá, trochu hloupoučká, zato kreativní.“

Moxie

Trendová hračka pro dívky, to je panenka Moxie, která miluje módu. Není ovšem sama, jsou čtyři a říkají si Moxie Girlz. Panenky Lexa, Bria, Avery a Sophina. Další tip třeba na vánoční dárek pro holky.

Panenky Moxie Girlz nejsou obyčejné běžné panenky, jsou to hračky, s kterýma si dítě opravdu vyhraje. Moxie Girlz se prodávají v různých edicích, které nabízejí vždy novou zábavu. V tomto článku si představíme dvě hračky z kolekce Moxie Girlz.

Moxie Girlz magické vlasy

Děvčátka, která rády češou panenkám vlasy, si zamilují set Moxie Girlz magické vlasy. Nejde vlastně o celou panenku, ale "pouze" o to nejdůležitější: o česací hlavu a trup. Malé kadeřnice se mohou na vlasech panenky Moxie Girlz doslova vyřádit a vyzkoušet i ty nejbláznivější účesy. Vlasy mají speciální barevné pramínky, které pomáhají při tvorbě účesu. Vybrat si můžete hlavu kterékoliv z panenek.

Součástí hračky je i barva na vlasy, barevné třpytky do vlasů, lak na nehty, kulma a kartáč. Panenka je velká 30 cm a je vhodná pro děti od 5 let.

Moxie Girlz jezdkyně s chodícím koněm

Malé milovnice koní budou nadšeny z hračky Moxie Girlz jezdkyně s chodícím koněm. Panenku Moxie ve slušivém jezdeckém oblečku najdete v balení spolu s krásným koníkem s dlouhou hřívou, kterou je možné česat a upravovat.

Stisknete-li tlačítko na bříšku koníka, vyrazí kupředu, po dobu přibližně 12 sekund bude chodit a přitom vydávat klapající zvuky. Poté se zastaví a zařehtá.

Panenky Moxie Girlz

Představme si ještě kompletní sestavu panenek Moxie Girlz

Lexa

Hravá, trochu hloupoučká, zato kreativní. Lexa se řídí heslem, že život musí být zábava. Když se chce bavit, tak se na nic neohlíží. Lexa sní o tom, že se jednoho dne stane filmovou režisérkou. Ráda chodí na cool filmy, ale také navštěvuje muzea umění a provozuje slam poetry (což je takový druh poezie, kdy recitace připomíná rap). Lexa miluje tanec. A přátelé z Moxie Girlz zase naprosto milují Lexu, protože je dokáže vždycky rozesmát.

Bria

Panenka Bria má snědou pleť, je to krásná černoška. Bria je zvědavá, vynalézavá a pro vše se nadchne. Bria si myslí, že život je zkrátka vzrušující a užívá si každého okamžiku. Bria by se ráda jednou stala top módní návrhářkou. Proto s sebou neustále nosí skicák a maluje. Bria je také trochu upovídaná, ale to už tak ženy bývají. Její přátelé z Moxie Girlz ji milují, protože ve všem nachází krásu.

Avery

Krásná blondýnka Avery je energická a silná sportovkyně, která věří, že každý může dělat cokoliv, pokud do toho dá své srdce. Avery je kapitánkou ve svého volejbalovém týmu, je vedoucí lezecké klubu a tráví víkendy na skateboardu nebo snowboardu, jízdou na kole nebo píše na svůj blog. Avery je stále něco podniká, ale na své přátelé má vždy čas.

Sophina

Vlídná, přemýšlivá a pečující, taková je Sophina. Vždy myslí na svět kolem sebe. Sophina sní o tom, že se stane slavnou skladatelkou. Má dobrou paměť a je velmi nápadité. Miluje cestování, stanování a pěší výlety. O dobrodružství ze svých cest pak ráda píše příběhy a písně. Přátelé Sophinu milují, protože je skvělou posluchačkou a je vždy poblíž, když ji potřebují.

13. 12. 2012 | Petra Přečková

Diskuze