Hračky

Recenze a tipy na hračky pro holky a kluky. Aktuální online katalog hraček.

Výroba mýdel – kreativní sada pro děti: „Dětská kreativní sada pro výrobu mýdla obsahuje kromě průsvitného mýdlového základu – 200 gr také 3 x tekuté barvivo (žluté, modré, červené), 2 x tekuté aroma (maliny, květiny), třpytky, formičky s motivem podmořského a mořského života (delfín, hvězdice, krab, mušle) a nádoby pro přípravu mýdel (misku pro rozpuštění a rozmíchání, kterou je možno použít v mikrovlnné troubě), 3x tyčinka na promíchávání, ochranné rukavice a bezpečnostní pokyny.“ „Na krabici je uvedeno, že hračka je vhodná pro děti od 5 let, ovšem pod dohledem dospělé osoby (sada obsahuje tekuté barvivo, které může poničit textil nebo nábytek).“ „Součástí kreativní sady Výroba mýdel je i obrázkový návod, který je velmi jednoduchý, ale jednotlivé kroky je doporučené praktikovat pod dohledem dospělého nebo dospívajícího sourozence.“

Výroba mýdel – kreativní sada pro děti

Je měsíc po Vánocích a z hraček, které děti našly od Ježíška pod stromečkem, mám opravdu radost (a obě moje děti taky). Nemám ráda, když dítě dostane hračku, s kterou se baví chvilku a kterou pak hodí do kouta a už ho nezajímá. Letos se dárky Ježíškovi opravdu povedly – většina z nich byly interaktivní hračky, kreativní sady, věci potřebné k vyrábění (třeba tavicí pistole :-)) apod. A tak si můžou vyhrát nejen děti, ale taky my dospělí.

Mým dnešním tipem na bezvadný dárek pro děti je Výroba mýdel (podmořský život) - kreativní sada pro děti. Moje dcera je z této mýdlové laboratoř zcela unešená. V mýdlech se koupeme bezmála měsíc celá rodina a vypadá to, že budeme mýdly obdarovávat (rozuměj: zásobovat) i příbuzné. 

S kreativní sadou Výroba mýdel si můžete vyrobit mýdla různých tvarů, vůní a barev. Barvy mohou být syté a pestré, ale i v jemných odstínech, vůně výrazné, ale i jemné. Záleží jen na množství barviva a vůně, které použijete. S touto sadou si vytvoříte opravdová mýdla vhodná na mytí nebo jako ozdobu do koupelny.

Součástí kreativní sady Výroba mýdel je i obrázkový návod, který je velmi jednoduchý, ale jednotlivé kroky je doporučené praktikovat pod dohledem dospělého nebo dospívajícího sourozence. Na krabici je uvedeno, že hračka je vhodná pro děti od 5 let, ovšem pod dohledem dospělé osoby (sada obsahuje tekuté barvivo, které může poničit textil nebo nábytek).

Lamps Velká Výroba Mýdel 27V1
Deti Art Výroba Mýdel - Smajlíci
Deti Art Výroba Mýdel - Moře
Deti Art Výroba Mýdel - Nebe
Deti Art Výroba Mýdel - Zvířata
Deti Art Výroba Mýdel - Květiny
Deti Art Výroba Mýdel - Transport
Výroba mýdel - Květiny

Co kreativní sada Výroba mýdel obsahuje

Dětská kreativní sada pro výrobu mýdla obsahuje kromě průsvitného mýdlového základu – 200 gr také 3 x tekuté barvivo (žluté, modré, červené), 2 x tekuté aroma (maliny, květiny), třpytky, formičky s motivem podmořského a mořského života (delfín, hvězdice, krab, mušle) a nádoby pro přípravu mýdel (misku pro rozpuštění a rozmíchání, kterou je možno použít v mikrovlnné troubě), 3x tyčinka na promíchávání, ochranné rukavice a bezpečnostní pokyny. Z jedné sady lze vyrobit 8–12 mýdel.

Návod

Jednoduchý návod v kostce: Nejprve vložíte kostky čistého mýdlového základu do plastové nádoby a necháte je rozpustit v mikrovlnné troubě. Pak se přidá barvivo a vůně, tekutina se nalije do formiček na mýdlo. Mýdlo se nechá při pokojové teplotě ztuhnout. Až zaschne, může se z formiček vyloupnout. Opravdu na tom není nic složitého a zvládne to opravdu každý.

Materiál je bezpečný a netoxický

Co by vás ještě mohlo zajímat: Součásti sady nejsou nebezpečné a toxické. Neměly by se jíst. Sada neobsahuje alergeny, jako jsou vejce a mléko, ale přesto mohou způsobit u citlivých jedinců alergie. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že dcera si vyrábí mýdla dost často, jíst je zatím nezkoušela, a to ji doufám ani v těch jejích pěti letech nenapadne, a žádná vyrážka ani jiná alergie se zatím neukázala. Takže za mě tuto kreativní sadu jednoznačně doporučuju.

22. 01. 2016 | Petra Přečková

Diskuze